Branky SKM: 6x Lukáš, 3x Matěj, 2x Madla, 1x Nik

Starší přípravka svůj první domácí zápas s přehledem zvládla, když porazila soupeře z Veleně. Začátek nám ovšem nevyšel, záhy jsme prohrávali 0:3, ale rychle jsme dokázali zareagovat dvěma góly Lukáše, který následně ideálně připravil vyrovnávací trefu Matějovi. Zvrat přišel v druhé polovině utkání, kdy na našich 7 gólů za sebou reagoval soupeř jen snížením na konečných 13:6 v poslední minutě utkání.

V sobotu 9.4. naši mladší žáci vstoupili do jarní části sezony venkovním duelem na hřišti Tuklat. Začátek zápasu se nám bohužel nevydařil a již po 12 minutách jsme prohrávali 3:0. Postupně jsme začali hru vyrovnávat, vyhrávali osobní souboje a do poločasu soupeře už skoro k ničemu nepustili. Po změně stran soupeř zvýšil na 4:0, nicméně ve zbytku zápasu jsme byli rovnocenným soupeřem, bohužel jsme ale neproměnili žádnou z našich šancí.

SK MIROŠOVICE pořádá:

FOTBALOVÝ DRAFT

Zveme všechny kluky i holky na fotbalové odpoledne plné her a dobré nálady!

Kdy: v neděli 7.11.2021 od 14:00

Kde: na fotbalovém hřišti v Mirošovicích

Přijďte si užít zábavné nedělní odpoledne na Mirošovickém hřišti, kde na vás budou čekat různé soutěže o ceny a opékání buřtů.