V neděli 24.10.2021 od 12:30 odehráli naši mladší žáci, doplnění o 5 hráčů přípravky, kteří dohráli svůj náročný zápas jen necelé 2 hodiny před výkopem, venkovní zápas proti čtvrtému týmu tabulky Dobřejovicím.

Vstup do utkání se nám příliš nevyvedl, nicméně postupně jsme začali hru vyrovnávat a vytvářeli jsme si i šance. Domácí před koncem poločasem zvýšili na 3:0, ale Kuba přece jen jednu šanci proměnil a do kabin jsme šli za stavu 3:1.

Začátek druhého poločasu jsme bohužel také prospali a během 3 domácí postupně přidali další 3 branky. Poté se ale karta začala obracet a postupně jsme začínali být lepším týmem na hřišti, což se projevilo i na skóre. Nejprve nedal Kuba krásnou střelou brankáři domácích šancí, aby se o pár minut později z dorážky prosadil Martin. Minutu před koncem Kuba dokonal hattrick, ale na více již nezbyl čas.

Znovu jsme potvrdili zlepšený výkon, ale stále máme na čem pracovat, především v defenzivě.