Ve středu 17.11. odehráli naši žáci poslední zápas podzimní části sezony na ne příliš kvalitním hřišti ve Vyžlovce, oba týmy měly problémy se stabilitou a kontrolou míče.

Od začátku domácí ukazovali, že chtějí hrát kombinačně, což nám dělalo velké problémy, vznikaly nám velké mezery ve středu pole, domácí ale ztroskotávaly na našem skvělém brankáři. I my jsme měli své šance, ale ty končily většinou naší nepřesnou, či slabou střelbou.

Domácí postupně začali své šance proměňovat a ve druhém poločase se bohužel ze zápasu stal boj plný soubojů, které byly často za hranou, které rozhodčí často pouštěl, což vedlo k velké nevoli od fanoušků, což negativně ovlivnilo zbytek utkání.

Čestný zásah vybojoval v závěru utkání z dorážky Kuba.

Na Halloween odehráli naši mladší žáci poslední domácí zápas podzimu proti Svojeticím.

Utkání sice branky nepřineslo, ale diváky rozhodně nenudilo. Naši žáci měli po celý zápas převahu a měli více šancí, ale nepodařilo se nám překonat velmi dobrého brankáře hostí. Největší šanci hostů bravurně zlikvidoval náš gólman Jarda, když vyrazil střelu z volného kopu, mířící do levé šibenice, na roh.

Bohužel remíza je pro nás z hlediska průběhu utkání spíše ztráta, ale těšit nás může příchod nového spoluhráče Míry.

Příští neděli 7.11. hrají poslední zápasy podzimu jak mladší žáci, tak starší přípravka, přijďte naší mládež podpořit!

V sobotu 16.10.2021 odehráli naši mladší žáci domácí zápas proti prvnímu týmu tabulky Hrusicím.

V prvním poločase jsme ještě dokázali s hosty držet krok, několikrát jsme se dostali i k ohrožení branky, ale Hrusice, především v druhém poločase, ukázali svou kvalitu v kombinaci, technice i v zakončování.

Čestný gól dal v 49. minutě Kuba, kdy dostal míč za záda hostujícího gólmana.

Navzdory nepříznivému výsledku se nedá žákům upřít bojovnost a odhodlání, ale rozhodně máme na čem pracovat.

V neděli 24.10.2021 od 12:30 odehráli naši mladší žáci, doplnění o 5 hráčů přípravky, kteří dohráli svůj náročný zápas jen necelé 2 hodiny před výkopem, venkovní zápas proti čtvrtému týmu tabulky Dobřejovicím.

Vstup do utkání se nám příliš nevyvedl, nicméně postupně jsme začali hru vyrovnávat a vytvářeli jsme si i šance. Domácí před koncem poločasem zvýšili na 3:0, ale Kuba přece jen jednu šanci proměnil a do kabin jsme šli za stavu 3:1.

Začátek druhého poločasu jsme bohužel také prospali a během 3 domácí postupně přidali další 3 branky. Poté se ale karta začala obracet a postupně jsme začínali být lepším týmem na hřišti, což se projevilo i na skóre. Nejprve nedal Kuba krásnou střelou brankáři domácích šancí, aby se o pár minut později z dorážky prosadil Martin. Minutu před koncem Kuba dokonal hattrick, ale na více již nezbyl čas.

Znovu jsme potvrdili zlepšený výkon, ale stále máme na čem pracovat, především v defenzivě.

V sobotu 9.10.2021 odehráli naši mladší žáci domácí zápas proti silnému soupeři z Říčan.

Hosté rychle otevřeli skóre, nicméně Kuba vzápětí po výborném napadání vyrovnal. Říčany to však jen nabudilo a i přes náš bojovný výkon přidali do poločasu 4 góly.

Po přestávce soupeř hned přidal další gól, ale naše odpověď byla vskutku parádní. Po skvělém presinku jsme vybojovali balon, po krátké kombinaci se balon dostal k Martinovi, který ukázkovou střelou vymetl levou šibenici.

K závěru zápasu již stojí za zmínku jen neproměněná penalta hostí, kterou perfektně chytil Jarda, ale z následné skrumáže měli hosté další pětku, kterou už proměnili.

Výsledek je o 100 % lepší, než v loňském utkání proti Říčanům, takže za bojovnost, a především za druhý gól, patří žákům pochvala.